Доступність посилання

ТОП новини

Азаров: влада зробила все для проведення чесних виборів


Все можливе для забезпечення прозорості і відкритості виборів 28 жовтня вже зроблено. Про це на засіданні Кабінету Міністрів заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров. Він наголосив на неприпустимості перешкод для агітації та якнайбільшому сприянні діяльності міжнародних спостерігачів у день виборів.

«Всі гілки влади отримали категоричне доручення: відповідно до своєї компетенції надавати всю необхідну підтримку і допомогу міжнародним спостерігачам, яких ми самі запросили. Особливо звертаю увагу керівників регіональних і місцевих організацій: ви персонально відповідаєте за сприяння місії міжнародних спостерігачів на вашій території. Навіть натяк на відмову співпрацювати, зволікання з розглядом питань, уряд буде розглядати як надзвичайну ситуацію, створену з вашої вини», – наголосив прем’єр.

Стежити за перебігом цьогорічних виборів будуть близько п’яти тисяч іноземних спостерігачів. З українського боку спостерігатимуть: понад 19 тисяч офіційних спостерігачів від громадських організацій, понад 85 тисяч офіційних спостерігачів від кандидатів у депутати та майже 115 тисяч спостерігачів від політичних партій.
XS
SM
MD
LG