Доступність посилання

ТОП новини

КВУ: головні порушення будуть під час підрахунку голосів


Олександр Черненко
Олександр Черненко
Голова Комітету виборців України Олександр Черненко заявляє, що в день голосування на парламентських виборах в Україні не варто очікувати надто великих порушень, а під час підрахунку голосів «може бути що завгодно».

«Вже під час підрахунку голосів, звичайно, може бути що завгодно: від вимкнення світла до вкидання бюлетенів, псування бюлетенів із голосами за певного кандидата. Я думаю, що це буде не в усіх округах, але в найбільш проблемних округах», – заявив Черненко.

Він також прогнозує, що в останні дні перед виборами боротьба між кандидатами буде найзапеклішою.

«Останні дні перед виборами найбільш напружені. Відбувається боротьба саме за виборців, які ще не визначилися, а таких, за різними підрахунками, від 25% до 30% на різних округах. Але ця боротьба досить хаотична. Дії кандидатів, які бачать, що не виграють, нагадують швидше паніку», – сказав Черненко.

За його словами, такі кандидати «нічого кращого не придумують, як роздавати неприкрито направо і наліво гроші або вкидати компромат і чорний піар».

«Я думаю, що найближчими днями ще вкидатиметься якась чорнуха», – сказав Черненко, додавши при цьому, що мало кому вдасться переламати хід виборчої кампанії в ці дні.

Водночас експерт не виключив, що через гроші певні кандидати зможуть перекупити достатньо виборців, щоб забезпечити собі перемогу. Він уточнив, що йдеться саме про тих виборців, які ще не визначилися або не хотіли йти на вибори, проте за гроші прийдуть проголосувати.

За словами Черненка, для того щоб виборцям захистити свій голос, треба насамперед піти на дільницю і проголосувати, щоб бути упевненим, що голос не вкрали.
XS
SM
MD
LG