Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко закликає українців прийти на вибори і висуває вимоги Януковичу (ВІДЕО)


Тимошенко: жодного голосу за Партію регіонів!
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

Євгенія Тимошенко читає звернення матері: жодного голосу за Партію регіонів!

Колишній прем’єр України Юлія Тимошенко звернулася до виборців, закликавши їх прийти і проголосувати на парламентських виборах за опозицію. Текст листа Тимошенко процитувала її дочка Євгенія.

Колишній прем’єр закликає виборців не допустити перемоги в мажоритарних округах кандидатів від влади і просить не вірити у заяви про те, що влада й опозиція – те саме. Тимошенко також звернулася до журналістів, громадських діячів і організацій «не допомагати режиму поширювати обман про те, що криміналітет на чолі з диктатором при владі – це те саме, що й справжня опозиція».

Крім того, Тимошенко радить не голосувати за «фальшиві опозиційні партії», а просить допомогти опозиції усунути від влади «мафію».

Тимошенко також закликала українців обов’язково прийти на виборчі дільниці в день голосування. «Бюлетені всіх, хто не прийде, заповнять і кинуть за Партію регіонів. Знайдіть у собі сили, і якщо вас усе дістало і ви проти всіх, прийдіть на вибори і жирним хрестом перекресліть свій бюлетень. Зіпсуйте його, але не залишайте свій чистий бюлетень для фальсифікацій», – заявила Тимошенко.

Крім того, екс-прем’єр висунула чотири вимоги президентові Віктору Януковичеві для мінімізації фальсифікації виборів. У зверненні, яке поширила прес-служба «Батьківщини», Тимошенко вимагає забезпечити порушення кримінальних справ, зупинити участь у виборчій кампанії всіх кандидатів у депутати за мажоритарними округами, які здійснювали публічний підкуп виборців за рахунок бюджетних та тіньових коштів і по яких ці факти доведені спостерігачами й громадськими організаціями.

Вона також вимагає ухвалити рішення про продовження он-лайн спостереження відеокамерами, встановленими на виборчих дільницях, на весь період підрахунку голосів та заповнення протоколів підсумків голосування.

Також, за словами Тимошенко, має бути термінова зміна складу Центральної виборчої комісії, половина місць з якого має належати опозиційним партіям. Саме новим складом ЦВК, наголосила екс-прем’єр, потрібно провести переголосування складу дільничних та окружних виборчих комісій, окремо по кожному округу, попередньо позбавивши всі фіктивні партії права участі у парламентських виборах. Тимошенко зауважила, що необхідно надати право партіям УДАР та «Свобода» делегувати своїх членів у всі виборчі комісії.

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG