Доступність посилання

ТОП новини

Україна буде шукати дешевший газ – Янукович


Віктор Янукович і Володимир Путін на переговорах у Москві, 22 жовтня 2012 року
Пошук газового компромісу з Росією – це «вірменська загадка». Так відреагував Президент України Віктор Янукович на запитання преси щодо можливості пошуку компромісу з російськими партнерами у питанні ціни на газ.

«Я вам скажу, що ви мені загадали вірменську загадку. Компроміс – це те, що відкриває шлях до вирішення. Компроміс – це коли дві сторони у чомусь поступаються одне одному. Ми готові, щоб це було, як-то кажуть у рівних частинах. Ми обговорюємо ці питання», – зауважив Віктор Янукович у четвер у Харкові. Він наполягає, що Україні надто дорого і невигідно купувати газ сьогодні у Росії.

«Ми будемо робити усе можливе, щоб можна було купувати блакитне паливо дешевше. Ми купуватимемо, де тільки можна. І не тому, що ми погано ставимося до Росії, бо нам це невигідно», – заявив Янукович. Він висловив сподівання, що коли російські партнери збагнуть ситуацію, в якій опинилася Україна, тоді вдасться вирішити це питання.

«Нам дуже складно, дуже складно вже третій рік. І вони про це добре знають», – сказав глава держави.

Згідно з контрактом, підписаним «Нафтогазом України» із російським «Газпромом» на початку 2009 року, ціна газу для України на даний час становить 426 доларів за тисячу кубів (з урахуванням знижки в 100 доларів за тисячу кубометрів за Харківською угодою 2010 року).

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG