Доступність посилання

ТОП новини

Янукович закликав голосувати за своє майбутнє


(архівне фото)
Президент Віктор Янукович у зверненні напередодні виборів закликав у п’ятницю громадян України виявити свою активну громадянську позицію і в неділю прийти на дільницю й проголосувати.

Він заявив, що виборча кампанія відбувається в умовах відкритої конкуренції, і звернувся до всіх, хто бере участь в організації голосування, із закликом: цей процес має відбутися чесно, прозоро і відповідно до законів України.

Зокрема, сказав Президент, спостерігачі, журналісти та соціологи мають отримати належні умови для своєї роботи, а правоохоронці повинні забезпечити порядок і законність на виборах.

«Ми зобов’язані зробити все для того, щоб захистити право громадян на вільний вибір. Голос кожного має бути врахований!» – наголосив Янукович.

За його словами, день виборів у неділю важливий і відповідальний для України. Парламентські вибори мають стати черговим кроком до об’єднання країни та консолідації суспільства довкола демократичних цінностей, заявив Президент і закликав усіх «прийти й проголосувати за своє майбутнє».

28 жовтня в Україні – вибори до Верховної Ради. За нині чинним законом, половину з 450 депутатів обирають за партійними списками, іншу половину – в одномандатних мажоритарних округах.

Дивитись коментарі (11)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG