Доступність посилання

ТОП новини

«Вибори будуть складними!» – голова КВУ (ВІДЕО)


«Вибори будуть складними!» – голова КВУ
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:12:09 0:00
ЗАВАНТАЖИТИ

«Якщо ви на роботі й не відважуєтеся прямо суперечити начальству – чиніть «тихий саботаж»

Голова Комітету виборців України Олександр Черненко вважає, що парламентські вибори 28 жовтня будуть складними, але зауважує, що в Україні вибори ніколи «не були простими».

Голова КВУ радить усім, на кого чиниться адміністративний тиск, кого купують чи змушують порушувати законодавство – не піддаватися на ці провокації.

«Якщо ви на роботі й не відважуєтеся прямо суперечити начальству – чиніть «тихий саботаж». Після виборів усі, хто давав злочинні накази, не захочуть про них згадувати», – зазначає Олександр Черненко.

Голова Комітету виборців України звертається до усіх виборців: «Не думайте, що все вирішено! Прийдіть, подумайте і проголосуйте!».

Олександр Черненко нагадує, що голосування відповідно до законодавства відбувається таємно. Встановлені на дільницях камери не будуть знімати, як люди голосують у кабінках. Кожен виборець має прийти з паспортом на свою дільницю, взяти два бюлетені й поставити позначку – «плюсик» чи «галочку» в одному з них – навпроти тієї партії, якій найбільше довіряє, а потім у другому – навпроти обраного кандидата-мажоритарника.

Про усі порушення закону під час виборів, нагадує голова КВУ, треба повідомляти правоохоронні органи.
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG