Доступність посилання

ТОП новини

Неправильні списки, брак бюлетенів, нефахові члени ДВК на Львівщині – ОПОРА


Одна з дільниць у Львові
На 16 годину на Львівщині проголосували понад 50% виборців. Вибори на Львівщині, як загалом по Україні, організовані погано, заявляє громадська мережа «Опора» і Львівська обласна організація «Комітет виборців України». Чимало виборців не знаходять себе у списках, не можуть знайти свою виборчу дільницю, дехто виявляє навпроти свого прізвища напис «помер».

«Складно пояснити, чому так склалося зі списками, вони мали би бути кращими, це на відповідальності влади. Списки виборців складені погано», – заявила виконавчий директор Львівської обласної організації «Комітет виборців України» Оксана Дащаківська.

Водночас, за її словами, система відеоспостереження виявилася недостатньо ефективна, бо не фіксує порушення.

Помилка зі штампом «вибув» навпроти ВО «Свободи», а не навпроти партії Українська платформа «Собор» триває протягом дня на десятках дільниць. А це є недопрацюванням ЦВК, а також нефаховість членів ДВК, вважає представник громадської мережі «Опора» Андрій Дутчак.

«Люди працюють на дільницях за вказівкою партій, вони не компетентні, не пройшли навчання, не знали зранку, як взагалі мають працювати, ставили відмітку «вибув» не навпроти потрібної партії», – зазначив Радіо Свобода Андрій Дутчак.
XS
SM
MD
LG