Доступність посилання

ТОП новини
23 січня 2021, Київ 03:00

ЦВК розпочала оприлюднення попередніх результатів виборів


На чергових парламентських виборах в Україні Партія регіонів набирає 58,28% голосів виборців. «Батьківщина» набирає 11,24%, КПУ – 15,06%, «УДАР» – 6,18%, «Свобода» – 3,13%. Такими є результати Центральної виборчої комісії за підрахунком 0,22% протоколів.

Як повідомив член ЦВК Андрій Магера, такі дані – підсумки підрахунку голосування у низці лікарень та виправних закладів.

Магера також розповів, що у день голосування комісія отримала 7 скарг, зокрема по 2 скарги з Харківської, Київської областей та Києва, а також одну скаргу з Донецької області.

Тим часом органи внутрішніх справ зареєстрували 237 повідомлень про порушення на виборах. Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, найбільше таких звернень зафіксували у Києві, натомість жодного порушення не зафіксували у Волинській та Миколаївській областях.

Серед звернень про порушення, зареєстрованих правоохоронцями, найчастіше фігурували повідомлення про незаконну агітацію, підкуп виборців, порушення виборчого законодавства та хуліганські прояви.


Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG