Доступність посилання

ТОП новини

«Регіони»: висновки ОБСЄ означають, що «ми йдемо правильним шляхом»


Ганна Герман, архівне фото
Оцінки спостережних місій, координованих Організацією з безпеки і співпраці в Європі, дають можливість сказати, що «ми йдемо правильним шляхом», заявила в понеділок керівник прес-центру Партії регіонів Ганна Герман, коментуючи оприлюднений ОБСЄ критичний звіт.

Вона визнала, що є багато недоробок, і згадала ті моменти зі звіту ОБСЄ, де йдеться про те, що виборці мали вибір між різними партіями, коло зареєстрованих кандидатів представляло широкий обсяг політичних поглядів, що перебіг голосування і підрахунку голосів був оцінений загалом позитивно тощо. «Ці оцінки дають нам великий кредит довіри світу», – заявила Герман.

Водночас речниця Партії регіонів не стала згадувати інші частини звіту ОБСЄ, в якому вибори в Україні оцінені загалом критично – зокрема, йдеться про зловживання адміністративним ресурсом, а також відсутність прозорості виборчої кампанії, непрозоре фінансування партій і брак збалансованого висвітлення в засобах інформації, про значний вплив на політичне середовище потужних економічних угруповань, що пішло на шкоду виборчому процесові, тощо.

Також не згадала вона й одного з висновків спостерігачів: «Якщо врахувати зловживання владою і надмірну роль грошей у цих виборах, виглядає, що демократичний поступ в Україні повернувся у зворотньому напрямку».

Детальніше про вибори парламенту в Україні читайте на Живому блозі Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG