Доступність посилання

ТОП новини

В МЗС пообіцяли врахувати виявлені на виборах недоліки


Костянтин Грищенко, архівне фото
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив у понеділок, що всі зауваження, висловлені міжнародними спостерігачами за виборами, будуть ретельно проаналізовані, а виявлені недоліки будуть обов’язково враховані в дальшій роботі для вдосконалення виборчого законодавства і практики.

Водночас, мовиться в заяві міністра, оприлюдненій на сайті МЗС, міжнародна спільнота визнає, що майбутній склад Верховної Ради відображає волю українського народу, а в Україні зміцнюються традиції конкурентної демократії та парламентаризму.

Українці, взявши участь у виборах, «підтвердили свою відданість європейським демократичним цінностям», і результати голосування дозволяють із упевненістю стверджувати: основні засади внутрішньої та зовнішньої політики України залишатимуться незмінними, наголосив Грищенко.

Міністр також додав, що обрання нового складу Верховної Ради «створює сприятливі передумови для активізації здійснення демократичних та економічних реформ, ініційованих Президентом Віктором Януковичем, та подальшої реалізації стратегічного курсу на європейську інтеграцію».

Детальніше про вибори парламенту в Україні читайте на Живому блозі Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG