Доступність посилання

ТОП новини

90% засуджених колонії на Дніпропетровщині підтримали Партію регіонів – «Опора»


До 90 відсотків засуджених Софіївської виправної колонії № 45 у Дніпропетровській області, за результатами підрахунку голосів, віддали свої голоси за Партію регіонів, повідомили в понеділок Радіо Свобода довгострокові спостерігачі громадянської мережі «Опора». За їхніми даними, підтримка Партії регіонів на дільниці в колонії перевищує показники інших дільниць у середньому на 50 відсотків.

За повідомленням представників «Опори», протоколи та бюлетені з дільниці колонії до окружної виборчої комісії № 37 у Кривому Розі привезли тільки на ранок 29 жовтня, хоча відстань до ОВК – всього 50 кілометрів.

Також спостерігачі повідомили, що на виборчих дільницях медичних закладів Дніпропетровська «Опора» зафіксовувала непоодинокі факти, які насторожують.

Так, у міській лікарні № 9 на 25-му окрузі та в 4-й лікарні на 29-му окрузі спостерігачі помітили раптове спорожніння лікарняних палат одразу після голосування.

«Ми заходили в палати – там було дуже мало людей. Між тим явка виборців, за офіційними даними, там складала майже 90 відсотків, і це на 16-у годину», – розповіла Радіо Свобода спостерігач «Опори» Ольга Солодушко.

Водночас спостерігачі «Опори» констатують, що на Дніпропетровщині не було системних і суттєвих порушень, які можуть вплинути на результати виборів.

Детальніше про вибори парламенту в Україні читайте на Живому блозі Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG