Доступність посилання

ТОП новини

У ЦВК погрожують справами в разі навмисного спотворення інформації у системі «Вибори»


Андрій Магера
Дані з чотирьох виборчих дільниць 223-го округу Києва (Шевченківський район) в інформаційно-аналітичній системі «Вибори» не відповідали дійсності. Про це заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

«Окремі представники партій приїхали у ЦВК і апелювали до нас, подавши дані на паперових носіях, окремі протоколи ДВК. Ми звірили їх і справді виявили невідповідність. Дані, занесені системним адміністратором, не відповідають дійсності», – зазначив Магера.

За його словами, ЦВК негайно звернулася до ОВК з вимогою уточнити дані і виправити помилки. Однак, якщо цього не станеться, ЦВК звертатиметься до правоохоронних органів, наголосив Магера.

«Між іншим, це стосується всіх без винятку системних адміністраторів усіх ОВК. Якщо будуть виявлені ознаки умисного спотворення інформації, безумовно, це вже буде питання до правоохоронних органів відносно порушення кримінальних справ», – наголосив Андрій Магера.

Раніше заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила, що стосовно кількох округів дані, введені в інформаційно-аналітичну систему «Вибори», не збігаються з даними протоколів окружних виборчих комісій. При цьому вона зазначила, що «таких округів досить багато» і «це не поодинокі випадки».

Детальніше про вибори-2012 читайте на Живому блозі Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG