Доступність посилання

ТОП новини

Азаров: вибори були чесними


Прем’єр-міністр Микола Азаров заявляє, що українська влада готова виправити всі недоліки в процедурі проведення виборів, на які вказали міжнародні спостерігачі, й одночасно застерігає від спекуляцій з критичними зауваженнями.

«Ми вдячні, що місії міжнародних спостерігачів у цілому сприяють удосконаленню демократії в Україні. Ми готові виправляти недоліки, на які звернули нашу увагу спостерігачі. Водночас я хотів би застерегти від спекуляцій щодо критичних зауважень, які пролунали від окремих спостерігачів, і які певні політсили намагаються використовувати для дискредитації вибору народу України», – сказав він, відкриваючи засідання уряду.

За словами Азарова, мільйони українців на власні очі бачили, що вибори відбулися чесно, і бажання окремих політичних сил дискредитувати вибори пов’язано лише з тим, що Партія регіонів «упевнено перемогла на виборах у складних і відкритих політичних змаганнях».

«Недобросовісні критики української демократії хочуть піддати сумніву вибір мільйонів наших громадян. Але ці мільйони людей на власні очі бачили правду – вибори чесні. Декілька десятків і навіть сотень прискіпливо вишуканих порушень не спростують цього факту», – заявив прем’єр.

Більше про вибори-2012 читайте на Живому блозі Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG