Доступність посилання

ТОП новини

У Росії знову розігнали зібрання опозиції за свободу зібрань


Затримання учасника акції «Стратегії-31» на Тріумфальній площі в центрі Москви 31 жовтня 2012 року
У столиці Росії Москві і другому місті країни Санкт-Петербурзі поліція розігнала сьогодні опозиційні акції на захист свободи зібрань і затримала їхніх учасників.

Зокрема, в Москві затримали одного з постійних активних учасників таких акцій, лідера незареєстрованої партії «Інша Росія» Едуарда Лимонова.

І в Москві, і в Санкт-Петербурзі міська влада однаково відмовилася узгоджувати заявку на проведення цих акцій, мотивуючи це тим, що їхніх організаторів протягом останнього року неодноразово притягали до адміністративної відповідальності.

Російські опозиційні сили намагаються проводити в Москві та інших містах 31-го числа кожного місяця, в яких є 31 день, публічні акції ініціативи «Стратегія-31» із вимогою дотримання 31-ї статті Конституції Росії, що встановлює право громадян країни «збиратися мирно, без зброї, проводити зібрання, мітинги і демонстрації, походи і пікетування». Владні органи здебільшого не дають дозволу на ці акції. Зокрема, в Москві цю акцію не узгодили жодного разу за три роки спроб провести її.
XS
SM
MD
LG