Доступність посилання

ТОП новини

Чому влада кинула Київ напризволяще? (Огляд преси)


Київ – Після трьох днів «боротьби на виборчих дільницях за Київ», газета «Україна молода» робить висновок: нинішня партія влади вочевидь кинула напризволяще всіх «кандидатів Черновецького». Адже саме вони складають головну конкуренцію опозиції у столиці. У тих областях, де приблизно порівну голосів набирають опозиціонер і регіонал або «підсадна тушка» – там адміністративний, судовий і міліцейський ресурс однозначно робить переможцем регіонала. А в Києві навіть у зовсім неочікуваних округах, добряче «угноєних» «черновецькими» грішми й пайками, гору бере опозиція. Журналісти припускають, що Партія регіонів свідомо «здає» Київ, щоб трохи випустити пару «накрученого» протестного електорату й не допустити повторення Майдану-2004 з епіцентром у столиці.

Тільки на телевізійну рекламу партії і мажоритарники виклали 600 мільйонів. доларів і ще стільки ж – на «джинсу», переконують «Вечірні вісті». Найбільша кількість грошей на агітацію була витрачена Партією регіонів і Наталією Королевською. На думку експертів видання, це була млява, видовжена у часі рекламна кампанія, яка вартувала невиправдано великих коштів. Конкретніше про кошти на рекламу йдеться в статті «Гроші – взад, або Під час виборів кандидати витратили 2,5 мільярда доларів».

З початку тижня долар почав дешевшати як на міжбанківському, так і на готівковому валютному ринку. Як пишуть «Ізвєстія в Україні», пік політичного напруження і ажіотажного скуповування долара пройшов. Нинішній курс гривні цілком вписується в плани уряду і Нацбанку. Про це стверджується в матеріалі «Гривня відійшла».

Столичні силовики стали ближче до народу і з'явилися в соцмережах. Міліція через YouTube радить, як не купитися на хабарі політиків, столичний главк МНС показує наслідки пожеж, а ДАІ викладає мультики про жінок за кермом. Але, як зауважує газета «Сегодня», найкреативнішими виявилися есбеушники, які спеціально для дітей порівняли своїх співробітників із Джеймсом Бондом. Заголовок публікації – «Бонди в СБУ і таємниці ДАІ».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Дивитись коментарі (1)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG