Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК прийняла документи проблемного округу № 14


Центральна виборча комісія в п’ятницю прийняла протоколи 14-ї окружної виборчої комісії (Вінницька область), однак пообіцяла уважно вивчити всі документи.

Під час прийому протоколів окружної комісії № 14 член ЦВК Юлія Швець повідомила, що, відповідно до виборчої документації, в окрузі здійснили перерахунок голосів на кількох виборчих дільницях. Після перерахунку кількість недійсних бюлетенів різко збільшилася.

«Ці дані свідчать, що на цьому окрузі відбулися дії, пов’язані з якимись маніпуляціями з виборчою документацією», – наголосила вона.

Крім того, з’ясувалося, що протокол не підписали двоє членів окружної комісії, які мали окрему думку й навіть прибули до ЦВК, щоб доповісти про неї. Вони стверджують, що не були поінформовані про засідання комісії, на якому підбивалися підсумки голосування, і вони не змогли взяти в ньому участь.

Ці члени окружкому № 14 також заявляють, що голова однієї з дільничних комісій стверджує про те, що всю виборчу документацію дільниці доправили в округ непошкодженою, проте потім в окружкомі виявили пошкодження, в результаті чого вирішили перерахувати бюлетені.

Водночас голова дільничної комісії каже, що документацію їхньої дільниці пошкодили безпосередньо в приміщенні окружкому.

Швець заявила, що кожну цифру й кожну сторінку виборчої документації протоколу окружної комісії № 14 буде ретельно вивчено в ЦВК. При цьому, за її словами, є підстави звернутися до прокуратури та правоохоронних органів щодо відповідних дій із членами окружної комісії.

У цьому окрузі перемагає самовисуванець Віктор Жеребнюк. Від конкурента, представника ВО «Батьківщина» Івана Мельничука його відділяє 83 голоси.

Більше про вибори читайте на Живому блозі Радіо Свобода.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG