Доступність посилання

ТОП новини

Протоколи, які привезли з Первомайська до суду, не збігаються з оригіналами – Москаль


Протоколи, які були транспортовані до Миколаївського суду, не збігаються з протоколами, які є в представників опозиційного кандидата. Про це інтернет-виданню «Українська правда» повідомив народний депутат Геннадій Москаль, який перебуває на місці подій.

За його словами, годину тому суд нарешті дозволив провести звірку протоколів, які є в розпорядженні суду, тобто протоколів, які були вилучені з ОВК № 132, з протоколами, які є в розпорядженні представників опозиційного кандидата Аркадія Корнацького. Звірка показала, що в багатьох протоколах не збігаються печатки, підписи, а також цифри.

«Ті протоколи, які на наших руках, зовсім інші, ніж ті, які потрапили до суду. Зараз ті протоколи відправлені до ОВК у Первомайськ. Це фальсифікація, і треба зробити все, аби не дати провести засідання ОВК у Первомайську», – сказав Москаль.

Тим часом біля будівлі окружкому на мітинг на підтримку кандидата від опозиції зібралися понад 100 осіб, приїхали люди з Херсона, Одеси, Донецька.

Раніше суд в Миколаївській області ухвалив рішення витребувати в ОВК № 132 оригінали протоколів або їхні копії для розгляду в суді під час слухання позову кандидата Анатолія Пешехонова, який заявив про «зникнення», за підсумками підрахунку, 40 голосів виборців, відданих за його кандидатуру. У Первомайській виконавчій службі ухвалили рішення везти до суду оригінали. Представники опозиції заявили, що таким чином суд втручається у виборчий процес. Виник конфлікт, під час якого минулої ночі силовими діями бійці «Беркута» і судові виконавці намагалися доставити протоколи до суду. Народний депутат Геннадій Москаль, який прибув до Первомайська, забрав винесені з ОВК № 132 протоколи і повернув їх у будівлю міськвиконкому, де працює комісія. 2 листопада ОВК звернулася до суду з клопотанням скасувати постанову про витребування протоколів для розгляду їх у залі суду. Миколаївський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про перерахунок голосів в окрузі № 132 у залі суду. «Беркут» врешті силою вилучив протоколи, їх доставили до Миколаєва.

Сьогодні, 3 листопада, о 6.00 Миколаївський окружний адмінсуд відхилив позов про визнання незаконним протоколу про результати голосування в 132-му окрузі. За попередніми даними на сайті ЦВК після підрахунку 100% голосів, в окрузі № 132 перемагав опозиційний кандидат Аркадій Корнацький. За добу дані на сайті змінилися на користь кандидата від Партії регіонів Віталія Трав’янка.
XS
SM
MD
LG