Доступність посилання

ТОП новини

У ЦВК не виключають звернення до прокуратури для розслідування підробки виборчої документації


Заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна
Заступник голови Центральної виборчої комісії Жанна Усенко-Чорна не виключає звернення ЦВК до Генеральної прокуратури для розслідування фактів підробки виборчої документації за результатами аналізу всіх протоколів окружних виборчих комісій про результати виборів народних депутатів 28 жовтня. Як повідомляє агентство УНІАН, про це Усенко-Чорна повідомила сьогодні журналістам у ЦВК.

«На мій погляд, найбільш ймовірною реакцією Центральної виборчої комісії буде їхнє направлення до Генеральної прокуратури з тим, щоб відповідні слідчі органи дослідили цю ситуацію, яким чином з’явилися різні протоколи з різними даними про голосування», – сказала Усенко-Чорна.

За її словами, під час відеофіксації на виборчих дільницях у відеоматеріалах зафіксовані доповіді членів дільничних виборчих комісій та дуже добре видно непорушність та цілісність пакетів з виборчими документами.

«Зрозуміло, це зробив ніхто інший, як члени окружної виборчої комісії і «Беркут» та інші представники виконавчої влади, які допомагали псувати документи, – пояснила вона.

«Ми будемо перевіряти всі наявні примірники протоколів. Крім того, до ЦВК надходять заяви членів дільничних виборчих комісій, що їхні підписи у таких протоколах були сфальшовані. Більш того, на сьогодні вже є рішення суду, яким призначено експертизу почерку – це відносно 90-го округу. Всі такі підроблені протоколи Центральна виборча комісія буде звіряти. Встановлюючи результати голосування по певному виборчому округу, безумовно, ЦВК буде вивчати всі документи – і справжні, і підроблені», – наголосила Усенко-Чорна.

Дивитись коментарі (3)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG