Доступність посилання

ТОП новини

Миколаївський окружний адмінсуд відмовив в оскарженні перемоги опозиціонера на ОВК №130


Миколаївський окружний адмінсуд відмовив партії «Союз» у задоволенні позову до ОВК № 130, яка визнала переможцем в окрузі представника Об’єднаної опозиції. Про це повідомив керівник прес-служби миколаївського обласного штабу Об’єднаної опозиції Ярослав Індиков. Крім того, за словами Індикова, також суд відхилив всі скарги, які були подані позивачем.

У штабі опозиції здивовані тим, що скарги, які подавав Чорноморець, були раніше підготовлені кандидатом в народні депутати від Партії регіонів Феліксом Ольшевським.

На запитання суду, чому він подає скарги від «регіонала», позивач чітко відповісти не зміг, лише уточнивши, що вони подані до суду, оскільки їх раніше не прийняв окружком.

Раніше партія «Союз» подала позов на окружну виборчу комісію №130 у місті Баштанці, в якому оскаржує результати виборів на цьому одномандатному окрузі. За даними, оприлюдненими на сайті Центральної виборчої комісії, кандидат у народні депутати від партії «Союз» Сергій Чорноморець на цьому окрузі набрав 1,89% голосів.

Народний депутат Роман Забзалюк не виключає, що партія подала позов для того, щоб повторити варіант з округом №132, де протоколи вилучили з окружкому за рішенням суду.
XS
SM
MD
LG