Доступність посилання

ТОП новини

Уряд Греції подав до парламенту пакет нових заощаджень посеред страйків і протестів


Опозиція в Греції закликає уряд краще рахувати і не дурити народ, фото 23 жовтня 2012 року
Уряд Греції подав у понеділок до парламенту країни на розгляд законопроект про план бюджетної стратегії на час до 2016 року, який передбачає скорочення бюджетних витрат протягом цього часу і зростання бюджетних надходжень, головно за рахунок підвищення податків, на загальну суму в 13 з половиною мільярдів євро.

Законопроект також передбачає зміну норм щодо працевлаштування, щоб працедавцям стало простіше і наймати, і звільняти працівників.

Як сказала спікер парламенту Марія Коллія-Царуха, уряд подав законопроект як «дуже терміновий». Як очікують, він має піти на голосування вже в середу.

Без схвалення таких суворих реформ і бюджету на наступний рік Греція може не отримати життєво важливий для її порятунку від дефолту черговий транш міжнародної фінансової допомоги на суму в 31 з половиною мільярдів євро. Цей транш мав надійти ще в травні, але Греція досі не виконала умов для його отримання.

Тим часом теж у понеділок у Греції почався тиждень протестів проти цих заходів суворої економії. Зокрема, цього дня страйкували працівники громадського транспорту і засобів інформації. На вівторок профспілки планують масові демонстрації, зокрема, в центрі столиці Афін.
XS
SM
MD
LG