Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровських військових почали перекваліфіковувати на економістів за програмою НАТО


У Дніпропетровську за Програмою Україна – НАТО розпочали курс перепідготовки «Маркетинговий менеджмент» для групи військовослужбовців, які плануються до звільнення з лав Збройних Сил у 2013 році, повідомили в вівторок у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони у Дніпропетровську.

За даними медіа-центру, курси перепідготовки проходять на базі Національного гірничого університету, а відбором кандидатів займалися працівники Дніпропетровського обласного військового комісаріату.

Тривалість навчання – 350 годин. Двомісячне навчання пройдуть понад 20 офіцерів, які плануються до звільнення з лав Збройних Сил у 2013 році, а також колишні військовослужбовці.

У програмі, крім аудиторних лекцій та семінарів, – проведення «круглих столів» та практичних занять. Практичний досвід військовослужбовцям передаватимуть фахівці «Центру маркетингових технологій», повідомили в медіа-центрі.

Після завершення навчально-тренувальних спеціальних курсів слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка. За словами викладачів, навчання, зокрема, розраховане на майбутніх керівників фірм, які зможуть у подальшому самостійно розробляти бізнес-стратегії.
XS
SM
MD
LG