Доступність посилання

ТОП новини

ОВК № 223 попросила в ЦВК пояснень, що робити


Відеокадр із однієї з попередніх прямих трансляцій Радіо Свобода з ОВК № 223
Окружна виборча комісія округу № 223 в Києві вирішила в вівторок увечері звернутися до Центральної виборчої комісії по письмову інструкцію щодо своїх подальших дій у зв’язку з останніми рішеннями щодо виборів.

Ця комісія залишається єдиною в Україні, яка досі не порахувала голосів ні за мажоритарним голосуванням, ні за партійними списками.

На цей час на сайті Центрвиборчкому повідомлено, що в 223-му окрузі порахували 88,11 відсотка голосів за мажоритарним голосуванням і 93,06 відсотка голосів за партійними списками.

У вівторок Верховна Рада ухвалила постанову, якою рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори у п’яти одномандатних округах, серед того і в 223-му, у відповідь на постанову Центрвиборчкому, який у понеділок визнав неможливість достовірно встановити результати голосування в цих округах і закликав парламент призначити ці повторні вибори.


Радіо Свобода поновило пряму трансляцію з окружної виборчої комісії округу № 223.
Код для поширення:

Embedded code iframe

<iframe src='http://www.radiosvoboda.org/flashembed.aspx?t=t&id=42&w=640&h=360' scrolling='no' frameborder='0' width='640' height='360'></iframe>

Embedded code object

<object><embed src='http://www.radiosvoboda.org/flash_6.8.0.26453.3/MediaPlayer.swfx?cache=' type='application/x-shockwave-flash' wmode='transparent' width='640' height='360' allowfullscreen='true' flashvars='configFilePath=http%3a%2f%2fwww.radiosvoboda.org%2fflashxml%2fInternetTV.aspx%3fid%3d42%26amp%3bmode%3duser&brand=RFE' allowScriptAccess='always'/></object>

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG