Доступність посилання

ТОП новини

«Свобода» як усвідомлена необхідність?» (Огляд преси)


Київ – Виборчий успіх партії Тягнибока свідчить не так про запит на нову політичну силу, як про радикалізацію настроїв суспільства, стверджує газета «День». Експерт видання вважає, що у новообраному парламенті «Свобода» відіграватиме суттєву роль. На його думку, «ця політична сила повинна бути тим локомотивом, який би підштовхував чинну недалекоглядну та беззубу опозицію до реальних, більш радикальних кроків протистояння владі». Головне, щоб вони не піддалися різним спокусам, зазначає експерт. Стаття називається: «Свобода» як усвідомлена необхідність?».

В Україні майже непомітною пройшла інформація про те, що Верховна Рада ухвалила зміни до Закону «Про свободу совісті та релігійні організації». Саме вони, як переконує газета «День», допоможуть нинішній владі, до всього іншого, взяти під контроль конфесії та релігійні організації. В коментарях газеті церковники переконують, що цей закон зробить їх підневільними і дозволить чиновникам контролювати їх. Докладніше про це йдеться в публікації «За радянськими лекалами, або Влада хоче встановити контроль над українськими церквами».

Сьогодні Компартія України, не вiдступаючи вiд своїх багаторiчних традицiй, планує відзначити річницю Жовтневої революції. Як припускає газета «Україна молода», ця подія може залишитися непоміченою більшiстю киян. Цьогоріч навіть відомий руйнiвник монумента Леніну на Бессарабці Микола Коханівський згадав про 95-у річницю революції лише після дзвінка з редакції. «Зараз маємо більш серйозні виклики, ніж чергові покладання квітів Леніну», – заявив він журналістам.

У першому кварталі 2013 року експерти очікують нову хвилю звільнень, безробітними можуть стати навіть високооплачувані співробітники, попереджають «Ізвестія в Україні». У таких умовах видання радить подумати про можливість звільнитися вже зараз, щоб отримувати допомогу з безробіття, яку в більшості випадків цілком можна порівняти із середньоринковими зарплатами в регіоні. Заголовок публікації – «Трудовий резерв, або Як пережити фінансову кризу за державний рахунок».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

Дивитись коментарі (13)

ІНШЕ З МЕРЕЖІ



Загрузка...
XS
SM
MD
LG