Доступність посилання

ТОП новини

Перевибори в проблемних округах будуть не раніше від березня – член ЦВК


Повторні вибори в проблемних округах можуть відбутися не раніше за березень 2013 року, заявляє заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера. За його словами, для цього є певні об’єктивні передумови.

Магера вкотре наголосив, що проведення повторних виборів має бути врегульоване на законодавчому рівні «саме за тими обставинами, які виникли на сьогодні».

Як заявив заступник голови ЦВК, закон, який би врегулював цю проблему, має ухвалити Верховна Рада наступного скликання. Тому він не виключив, що ЦВК повторно звернеться до Верховної Ради з проханням законодавчо врегулювати цю проблему, але після набуття повноважень новим складом парламенту.

5 листопада ЦВК ухвалила постанову, в якій визнала неможливість встановлення достовірних результатів виборів у п’яти одномандатних округах: № 94, №1 32, № 194, № 197, № 223. Крім того, ЦВК визнала необхідність провести повторні вибори у цих округах та звернулася до Верховної Ради з тим, щоб вона ухвалила рішення щодо такого проведення повторних виборів у цих округах.

Парламент натомість на засіданні 6 листопада ухвалив постанову, в якій рекомендував самій ЦВК призначити повторні вибори в цих п’яти проблемних одномандатних округах.
XS
SM
MD
LG