Доступність посилання

ТОП новини

Округ 223: член дільничної комісії заявляє про фальсифікації з бюлетенями


Сьогодні вдень на 223 окрузі Києва представник дільничної комісії 80100 Володимир Провотар заявив про фальсифікації та псування бюлетенів.

«У нас в окружній комісії зіпсували бюлетені і відтак визнають їх недійсними. Стався злочин, державний злочин шляхом псування бюлетенів. було зіпсовано 49 (бюлетенів)», – сказав Провотар Радіо Свобода.

За його словами, щоб зупинити фальсифікації, він викликав міліцію. Представник ДВК також заявив про намір оскаржити у судовому порядку «фальсифікацію волевиявлення українців».

У четвер вранці з’ясувалося, що на одній з дільниць зіпсованих бюлетенів на 324 більше, ніж вказано у протоколі дільничної комісії. До того ж, на частині бюлетенів, які дільничні комісії зарахували на користь Юрія Левченка, під час перерахунку голосів стоять дві позначки.

В окрузі № 223 у Шевченківському районі Києва змагаються кандидат від партії «Свобода» Юрій Левченко та самовисуванець Віктор Пилипишин.

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера назвав події в одномандатному окрузі № 223 у Києві неприпустимими, відзначивши, що ситуація там – одна з найгірших в Україні.

Радіо Свобода веде пряму трансляцію засідання з ОВК номер 223, де продовжують перераховувати голоси.

Дивитись коментарі (8)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG