Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовився скасувати постанову ЦВК про перевибори в окрузі № 94


Київський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову кандидата в народні депутати від «Батьківщини» на мажоритарному окрузі № 94 (Обухів, Київська область) Віктора Романюка, який просив визнати недійсним рішення Центральної виборчої комісії про призначення перевиборів у цьому окрузі.

Про це після завершення судового засідання сьогодні повідомив Романюк, передає «Інтерфакс-Україна».

За словами кандидата, він має намір оскаржити рішення Київського апеляційного адміністративного суду у Вищому адміністративному суді України (ВАСУ).

Крім того, Романюк нагадав, що в ніч на п’ятницю Київський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову «Батьківщини», яка просила скасувати постанову окружної виборчої комісії № 94 про визнання недійсним голосування на 27 дільницях. Таким чином комісія анулювала близько 30 тисяч голосів виборців.

За словами кандидата в депутати, виборці, голоси яких були анульовані, будуть подавати апеляційні скарги. Крім того, як заявив Романюк, «Батьківщина» буде оскаржувати рішення суду в Київському апеляційному адміністративному суді.

5 листопада Центральна виборча комісія ухвалила постанову, в якій вказала на неможливість встановити достовірні результати виборів у п’яти одномандатних округах: № 94, 132, 194, 197, 223.

Крім того, ЦВК визнала необхідність проведення повторних виборів у цих округах і звернулася з цим до Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG