Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровськ: жертви вибухів ініціюють закон про захист жертв терактів


Одне з місць вибухів у Дніпропетровську 27 квітня
Одне з місць вибухів у Дніпропетровську 27 квітня
Потерпілі від терактів у Дніпропетровську ініціюють ухвалення Верховною Радою законопроекту про соціальний захист жертв терактів в Україні. Про це заявили в п’ятницю учасники ініціативної групи захисту прав потерпілих від терактів в Дніпропетровську.

Як сказав один із учасників ініціативної групи Сергій Забродін, законопроект буде стосуватись допомоги потерпілим від терактів не тільки в Дніпропетровську, а й в інших місцях. За його словами, ініціативна група має намір звернутися за допомогою до депутатів.

«Ми звернемось до депутатів з метою внесення в Раду законопроекту про фінансову компенсацію постраждалим від терактів. По суті, на сьогодні такий захист відсутній, не врегульована законодавчо компенсація моральних та матеріальних збитків», – сказав Сергій Забродін, додавши, що в інших країнах світу є закони, що регулюють це питання.

Водночас інший учасник ініціативної групи Георгій Юрін повідомив Радіо Свобода, що потерпілі від серії вибухів у Дніпропетровську вже витратили грошову допомогу на лікування, яку надала держава, однак чимало з них все ще потребують допомоги лікарів та психологів.

«Ці люди вже фактично всіма забуті. Компенсації від держави вони справді отримали, але гроші вже закінчилась, а проблеми з ними залишаться на все життя», – сказав Радіо Свобода Георгій Юрін.

27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина, 26 з них були шпиталізовані. Всі вибухові пристрої були закладені в бетонні урни.
XS
SM
MD
LG