Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК відклала оголошення офіційних результатів виборів в окрузі № 184 на Херсонщині


Центральна виборча комісія відклала оголошення офіційних результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі № 184 (Нова Каховка, Херсонська область). Як повідомляє агентство УНІАН, таке рішення ухвалено за пропозицією заступника голови ЦВК Жанни Усенко-Чорної під час формування порядку денного, до якого включені питання щодо оголошення офіційних результатів виборів у понад 50 одномандатних виборчих округах.

«ЦВК не повинна перетворюватися на бульдозер, який зносить усе на своєму шляху. Ми повинні оглянути всі наявні протоколи, передані сьогодні окружною виборчою комісією. А оскільки це може зайняти не одну годину, я пропоную виключити з порядку денного питання щодо встановлення результатів у 184-му окрузі», – сказала Усенко-Чорна.

Голова ЦВК Володимир Шаповал сказав, що у такій пропозиції «є великий резон». Проте куратор регіону Олександр Чупахін не підтримав цю пропозицію.

8 листопада представники партій УДАР та «Батьківщина» в Центральній виборчій комісії Валерій Карпунцов та Руслан Князевич звернулися до ЦВК з проханням ретельно вивчити оригінали протоколів дільничних виборчих комісій про підсумки голосування та звірити їх з протоколом, складеним окружною виборчою комісією. На їх думку, лише після цього можна буде встановити достовірні результати виборів.

Згідно з даними електронної системи «Вибори-2012», в одномандатному виборчому окрузі № 184 найбільшу кількість голосів отримав представник Партії регіонів Микола Дмитрук – 19,98%, при цьому він усього на 22 голоси випередив свого найближчого конкурента самовисуванця Івана Вінника, який отримав 19,96% голосів. За даними представників опозиційних сил, у протоколі ОВК не враховані понад 100 голосів за Вінника.

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG