Доступність посилання

ТОП новини

ЦВК назвала депутатами Верховної Ради 445 осіб


Центральна виборча комісія завершила підбиття офіційних результатів виборів народних депутатів Верховної Ради України.

На засіданні в неділю ЦВК затвердила протоколи про визнання обраними народних депутатів в останніх 34 одномандатних округах.

Загалом в одномандатних округах обрано 220 депутатів, з них від Партії регіонів – 113, ВО «Батьківщина» – 39, ВО «Свобода» – 12, партії УДАР – 6, партії «Єдиний центр» – 3, Народної партії – 2 , по одному – від партії «Союз» і Радикальної партії Олега Ляшка, а також 43 самовисуванці.

ЦВК у суботу також оголосила офіційні результати голосування за партійними списками.

Отже, за партійними списками та в одномандатних округах до парламенту обрано 445 народних депутатів, з них від Партії регіонів – 185, ВО «Батьківщина» – 101, партії УДАР – 40, ВО «Свобода» – 37, КПУ – 32, партії «Єдиний центр» – 3, Народної партії – 2, партії «Союз» – 1, Радикальної партії Олега Ляшка – 1, а також 43 самовисуванці.

У п'яти одномандатних округах ЦВК визнала неможливим встановити результати виборів, а Верховна Рада рекомендувала ЦВК призначити повторні вибори в цих округах. Йдеться про округи № 94 (Обухів, Київська область), 132 (Первомайськ, Миколаївська область), 194 і 197 (Черкаська область), 223 (Київ, Шевченківський район).

Дивитись коментарі (1)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG