Доступність посилання

ТОП новини

«Бі-Бі-Сі» чекає на «перебудову» після скандалу і відставки гендиректора


Генеральний директор ВВС Джордж Ентвізл подав у відставку після скандального сюжету
Голова спостережної ради британської телерадіомовної корпорації ВВС («Бі-Бі-Сі») лорд Паттен заявив, що компанія потребує «радикальної структурної перебудови».

Так він відреагував на скандал, який спричинив відставку генерального директора Джорджа Ентвізла. Аналітики вважають невідворотними кадрові зміни у «Бі-Бі-Сі», особливо в керівництві служби новин.

Вечірня телепрограма «Бі-Бі-Сі» Newsnight 2 листопада оприлюднила сюжет, у якому колишній вихованець дитячого будинку в Уельсі звинувачує високопоставленого політика-консерватора, що він, а також інші люди, у 70-80-х роках минулого століття чинили сексуальне насильство над вихованцями цього дитбудинку. Журналісти з’ясували, що звинувачення було висунуто проти лорда Макелпайна – колишнього радника прем’єр-міністра Марґарет Тетчер.

Виявилося, що звинувачення були неправдивими, це визнав і сам колишній вихованець дитячого будинку.

Джордж Ентвізл, призначений на посаду керівника «Бі-Бі-Сі» менш як два місяці тому, відзначив, що як генеральний директор несе повну відповідальність за зміст програм і тому вважає справою честі піти у відставку.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG