Доступність посилання

ТОП новини

ВАСУ відхилив апеляцію на ухвалу суду щодо відмови скасувати рішення про перевибори в окрузі 197


Вищий адміністративний суд України відхилив апеляційну скаргу кандидата від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у мажоритарному окрузі №197 Леоніда Даценка до Центральної виборчої комісії щодо її рішення від 5 листопада про «неможливість встановити результати виборів у 5-ти округах». Як повідомили в прес-службі ВО «Батьківщина», відповідне рішення було оголошено колегією суддів на чолі із Михайлом Зайцевим.

«ВАСУ, виходячи із доказів позивача, не знаходить причин для зміни рішення суду першої інстанції щодо невідповідності рішення ЦВК вимогам закону та відхиляє скаргу позивача Даценка», – цитує слова Зайцева прес-служба партії.

Даценко оскаржував аналогічне рішення Київського апеляційного суду, яке було винесено 9 листопада. Сьогодні ВАСУ також розглядає апеляційні скарги кандидата у народні депутати від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у 132-му окрузі Аркадія Корнацького та кандидата від Об’єднаної опозиції в окрузі №94 Віктора Романюка.

В окрузі №197 з центром у місті Канів Черкаської області, за даними сайту ЦВК, переміг самовисуванець, народний депутат Богдан Губський. Альтернативний підрахунок голосів Об’єднаної опозиції засвідчив перемогу висуванця ВО «Батьківщина» Даценка.

5 листопада ЦВК ухвалила постанову про неможливість встановити достовірні результати виборів в одномандатних виборчих округах №94, 132, 194, 197, 223.
XS
SM
MD
LG