Доступність посилання

ТОП новини
12 листопада 2019, Київ 05:08

Де ховаються молоді українські політики?


Цього року, за підрахунками Радіо Свобода, до парламенту потраплять щонайменше 27 молодих політиків-мажоритарників (віком до 35 років). Дехто з них пройшов усі сходинки – від низів до вищих щаблів управління державою, комусь допомогли впливові родичі, а дехто, можливо, одразу після навчання отримає перший запис у трудовій книжці – «народний депутат Верховної Ради України». Відсутність досвіду – не перепона, кажуть політологи. Інша справа – тиск авторитету старших колег.

 • 16x9 Image

  Марічка Набока

   У 2004 році закінчила Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Тараса Шевченка. У 2010 отримала диплом магістра журналістики Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Має публікації в газеті «Громадський захисник», журналах «Книжник-review», «Київська Русь» та інших виданнях. Працювала в програмі «Підсумки» на телеканалі Ера. На Радіо Свобода – з 2007 року. Коло професійних зацікавлень: права людини, українська культура, волонтерський рух.

 • 16x9 Image

  Андрій Баштовий

  Журналіст Радіо Свобода
  !function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src="//platform.twitter.com/widgets.js";fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,"script","twitter-wjs");
  Andrii Bashtovyi | Створіть Свою Візитку

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG