Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську правозахисник через погіршення самопочуття припинив голодування на захист прав дітей


У Дніпропетровську керівник правозахисної громадської організації «Допоможемо дітям» Микола Кожушко через погіршення самопочуття в понеділок припинив голодування на захист прав дітей та малозабезпечених родин.

Як повідомив сам Микола Кожушко, він був змушений припинити акцію на сьомий день через перестороги лікарів, які зафіксували в нього значне зниження тиску (до 85 на 55).

Наразі, як сказав правозахисник, посадовці облдержадміністрації та облради пообіцяли перевірити ситуацію із забезпеченням прав (зокрема, житлових) дітей-сиріт та родин, які опинились у скрутних життєвих обставинах, у Дніпропетровську.

«Я хотів звернути увагу, що, згідно з Конституцією України, Сімейним кодексом та Конвенцією ООН із прав дитини, органи державної влади та місцевого самоврядування зобов’язані допомагати родинам, які опинились у скрутних життєвих обставинах. І я наполягаю на цьому», – сказав Кожушко.

Керівник громадської організації голодував шість діб. Як він заявив, голодування було покликане привернути увагу громадськості до проблем соціально незахищених родин із дітьми, дітей-сиріт та до бездіяльності чиновників, зокрема, до проблеми незаконного продажу квартир, які належать дітям-сиротам.

Водночас в управлінні служби у справах дітей міськради заявляли Радіо Свобода, що у Дніпропетровську не зафіксовано фактів порушення прав дітей чи родин, які опинились у скруті.
XS
SM
MD
LG