Доступність посилання

ТОП новини
04 березня 2021, Київ 01:48

Оробець каже, що тиск на чоловіка пов’язаний з її політичною діяльністю


Народний депутат Леся Оробець заявляє, що обшук невідомими в масках в офісі її чоловіка пов’язаний із намаганням «загнати» її до провладної більшості в новому парламенті. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Вибори-2012 скінчилися, спостерігачі поїхали – почався звичайний український бєспрєдєл... Дали зрозуміти, що відбувається. Почалася «індивідуальна робота» з народними депутатами по створенню більшості під Януковича», – наголосила Оробець.

Вона також додала, що люди, які увірвалися в офіс її чоловіка, збиваючи з ніг охоронця, кричали, що вони з УБОЗу, а зараз переконують юристів, що з податкової міліції.

«Викликали міліцію по 102 – приїхала група. Люди в цивільному не впускають і їх до офісу! На вимогу працівника міліції пред’явити ухвалу суду, яка дозволяє проведення обшуку та слідчі дії, не реагують», – додала вона.

Крім того, Оробець, посилаючись на слова свого помічника, зауважила, що з двох викликаних нарядів міліції жоден правоохоронець не наважився підійти до «податківців», щоб з’ясувати законність їх дій. «Зі слів помічника: на місце події приїхали журналісти. Їм теж не показали документальних підстав утримування у заручниках кількох десятків людей. Від спілкування з журналістами «правоохоронці» відгородилися дверима», – додала Оробець.

Вона також повідомила, що у приміщення, долаючи опір, зайшов народний депутат Андрій Парубій і теж став заручником «правоохоронців». «Від журналістів відгородилися шафою, щоб завадити зйомці. На прохання журналістів показати, на підставі чого відбуваються усі ці дії, відповідь була: «не хвилюйтесь, слідчий зараз напише», – написала Оробець.

Водночас вона наголосила, що адвоката фірми не впустили, так само не впустили і заступника керівника податкової міліції.

Офіційної реакції правоохоронців на ці події поки що немає.

Леся Оробець обиралася до нового парламенту за списками «Батьківщини». Її чоловік є головою ради директорів київського офісу компанії Phoenix Capital.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG