Доступність посилання

ТОП новини

Україна може вступити в Митний союз? (Дискусія у соціальних мережах)


У соціальних мережах політики та експерти активно обговорюють заяву посла України в Росії Володимира Єльченка про те, що Україна може вступити до Митного союзу за участі Росії, Білорусі і Казахстану, якщо економічна ситуація в Євросоюзі погіршиться.

«Ми не говоримо сьогодні ні «так, ні «ні». Перспективи є», – зазначив Володимир Єльченко. За його словами, якщо і надалі зростатиме торгівля України з Митним союзом, а кризові явища у Євросоюзі будуть зберігатися, то відповідь України буде скоріше так, ніж ні.

За даними Єльченка, вперше за останні п’ять років обсяги торгівлі України з Митним союзом перевищують рівень торгівлі з ЄС. «На сьогодні це 42% у першому випадку й уже менше 30% – у другому», – сказав він.

При цьому дипломат, слова якого цитує агенція УНІАН, запевнив, що Україна не відмовляється від євроінтеграції. Він зауважив, що ЄС проходить свої власні труднощі, і «що це буде за об’єднання через рік-через п’ять, ніхто не знає, що трапиться з єврозоною, із шенгенською зоною».

Цю заяву, яку посол зробив у вівторок під час спілкування зі студентами Московського державного лінгвістичного університету, активно обговорюють у мережі Facebook.

Валерій Чалий, заступник генерального директора Центру імені Разумкова, колишній заступник міністра закордонних справ України:

Ольга Шумило-Тапіола, експерт Центру Карнегі в Брюсселі:

Валерій Коновалюк, член фракції Партії регіонів:

Дивитись коментарі (5)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG