Доступність посилання

ТОП новини

МЗС відкидає заяви про міжнародну ізоляцію України


Заяви окремих українських і західних політиків про міжнародну ізоляцію України не відповідають дійсності, оскільки Україна активно співпрацює із своїми стратегічними партнерами у різних сферах. Про це сьогодні на засіданні Асамблеї Громадської ліги Україна – НАТО у Києві заявив керівник Департаменту міжнародної безпеки та роззброєння МЗС Олександр Александрович.

За його словами, насамперед мова іде про співпрацю України з країнами НАТО у царині міжнародної безпеки. «Ідеться не лише про участь Президента України у чиказькому саміті НАТО (травень 2012 року), але і про велику кількість міжнародних заходів за участю Президента, Прем’єр-міністра, міністра закордонних справ України – як у рамках Генеральної асамблеї ООН у вересні, і зустріч Президента Януковича з генеральним секретарем НАТО теж у вересні. Також нагадую і про участь нашого міністра Грищенка у міністерському засідання ОБСЄ у зв’язку з перебиранням Україною головування у цій організації у 2012 році», – сказав Александрович.

За словами дипломата, динаміка практичної співпраці України з НАТО також надзвичайно висока, про що свідчить підтримка Альянсу реформування Збройних сил та сектору безпеки України.

Нинішня Асамблея Громадської ліги Україна – НАТО присвячена проблемі інформування українців про діяльність НАТО та про партнерство України та Альянсу.
XS
SM
MD
LG