Доступність посилання

ТОП новини

Дніпропетровськ: адвокат обвинуваченого в терактах заявляє про перешкоджання її роботі


На місці одного з вибухів у Дніпропетровську
Адвокат одного з обвинувачених у дніпропетровських терактах Дмитра Реви Оксана Томчук заявляє про перешкоджання її діяльності як захисника. Про це вона повідомила сьогодні Радіо Свобода.

За її словами, Індустріальний районний суд наразі створює умови, що виключають належний захист її підсудного. Як зазначила Оксана Томчук, як захисник Реви вона має право на побачення зі своїм підзахисним без обмежень кількості й тривалості цих побачень.

«Я звернулася до Індустріального районного суду з клопотанням 5 листопада з проханням надати мені такий дозвіл. Однак суд задовольнив моє клопотання специфічним чином: мені видали дозвіл тільки 9 листопада, тобто через чотири дні, і тільки разовий дозвіл. Тобто складається ситуація, що аби отримати дозвіл на побачення, я маю щоразу звертатись до суду і заявляти клопотання. Я вважаю, що це робиться, аби паралізувати мої дії як захисника, що повністю суперечить конституційним правам обвинуваченого», – сказала Радіо Свобода Оксана Томчук.

Вона також заявила, що суд обмежує її доступ до матеріалів справи.

«Мені відмовились видати справу для ознайомлення, пославшись на те, що вона перебуває на ознайомленні в судді. Учора я заявила повторне клопотання. Сьогодні мені знову відмовлено. Я маю намір сьогодні подавати нові клопотання», – заявила адвокат.

27 квітня вдень у Дніпропетровську протягом години сталося чотири вибухи, постраждала 31 людина (в тому числі 10 підлітків), 26 з них були шпиталізовані. Всі вибухові пристрої були закладені в бетонні урни.

У скоєнні цих вибухів, а також вибухів у Харкові та Запоріжжі у жовтні 2011 року, обвинувачують чотирьох жителів Дніпропетровська. Розгляд справи по суті у суді має відбутися наприкінці листопада.
XS
SM
MD
LG