Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко завершила голодування – Моїсеєнко


Юлія Тимошенко завершила голодування. Про це повідомила перший заступник міністра охорони здоров’я, голова міжнародної комісії з обстеження Юлії Тимошенко Раїса Моїсеєнко сьогодні в Харкові.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, міжнародна комісія в складі німецьких і українських лікарів, засідала в харківській центральній клінічній лікарні «Укрзалізниці» кілька годин.

«Був проведений огляд. Німецькі фахівці були в палаті разом з харківським лікарем, який безпосередньо забезпечує лікування. Була проведена бесіда. В результаті якої досягли домовленості про те, що Юлія Володимирівна все ж таки почне харчуватися. Їжа вже доставлена і вже а палаті. Окрім того, було досягнуто домовленості, що пацієнтка пройде лабораторне обстеження, і його провели. Серйозних порушень її здоров’я через голодування немає. Все в межах норми», – сказала Моїсеєнко.

За словами головного лікаря п’ятої центральної клінічної лікарні «Укрзалізниці» Михайла Афанасьєва, виводити з голодування Юлію Тимошенко будуть від 16 до 20 днів.

На запитання Радіо Свобода, скільки ще пробудуть в Харкові німецькі лікарі, Моїсенко повідомила, що завтра ще працюватимуть.

Також вона наголосила, що наразі не йдеться про переведення Тимошенко до Качанівської колонії, як вона цього вимагала. Виведення з голодування триватиме в лікарні.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, німецькі лікарі до преси не вийшли.

Колишній прем’єр оголосила голодування 29 жовтня – на знак протесту проти сфальсифікованих, за її словами, виборів.

Дивитись коментарі (2)

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG