Доступність посилання

ТОП новини

У Єнакієвому комісія не зареєструвала кандидатом на міського голову донецького блогера


Міська виборча комісія Єнакієвого Донецької області на своєму засіданні в п’ятницю відхилила заяву Дениса Казанського, який мав намір балотуватися на посаду міського голови.

Денис Казанський, блогер та журналіст, був висунутий кандидатом від політичної партії УДАР. Він розповів Радіо Свобода: «Учора (в четвер – ред.) я подав документи для участі у виборах. Оскільки самовисуванцем на мера йти не можна, мене висунула партія УДАР. Сам я залишаюся безпартійним. Офіційне формулювання відмови комісії таке: «Була порушена процедура висунення кандидата» – хоча члени комісії не були присутні на конференції УДАРу, де мене було висунуто».

Денис Казанський вважає причину відмови надуманою і запевняє, що до 23 листопада Єнакіївська міська організація УДАРу знову подасть його кандидатуру для реєстрації.

Партія регіонів висуває свого кандидата Валерія Олійника, який зараз виконує обов’язки заступника міського голови. Комуністична партія України також висунула свою кандидатуру – Василя Лавриненка, електрослюсаря шахти «Червоний Профінтерн».

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» обрало кандидатом на посаду міського голови Єнакієвого Ігоря Славгородського, який на виборах у Верховну Раду балотувався в мажоритарному окрузі № 53 від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» і набрав 3,11% голосів виборців. Відомо, що він подаватиме документи в комісію в суботу.

Позачергові вибори міського голови пройдуть у Єнакієвому 16 грудня. Попередній очільник міста Сергій Рухадзе нещодавно помер після інсульту.
XS
SM
MD
LG