Доступність посилання

ТОП новини

Янукович привітав студентів з їхнім святом


Президент України Віктор Янукович привітав студентів вищих навчальних закладів України з нагоди Міжнародного дня студенті і побажав, щоб відчуття радості студентських років залишалося з ними надовго. Про це повідомляє прес-служба глави держави. Президент у своєму привітанні зазначив, що «студентські роки − найкращий період життя, сповнений незабутніх моментів та яскравих вражень».

«Студентська молодь вирізняється творчим мисленням, безкомпромісністю, небайдужою життєвою позицією та здоровим максималізмом, залишаючись завзятою і прогресивною частиною суспільства, для якої немає нічого недосяжного», - наголосив глава держави.

Також Віктор Янукович доручив уряду вжити низку заходів для вирішення актуальних питань студентської молоді та підвищення ролі студентів у розбудові демократичного громадянського суспільства.

Зокрема, Кабінет міністрів має з урахуванням сучасних потреб переглянути розміри академічних стипендій та встановити обґрунтовану різницю між звичайною академічною стипендією та її підвищеним розміром.
XS
SM
MD
LG