Доступність посилання

ТОП новини

Природа проти раку і паління проти дітей


Речовина під назвою ресфератрол, яка міститься у виноградній шкірці або у червоному вині, відома в медицині як така, що має позитивний ефект на здоров’я людини. Це насамперед стосується серцевих недуг. Ресфератрол використовують також як превентивний засіб проти інсульту.

Тим часом американські учені із університету в Міссурі з’ясували, що ресфератрол може впливати на ракові клітини в простаті, роблячи їх більш піддатливими для радіаційного опромінення. Результати винаходу були опубліковані у виданні Journal of Andrologyand Cancer Science.

Згідно з проведеним дослідженням, ресфератрол може сприяти істотному підвищенню шансів повного одужання від усіх видів ракових захворювань простати, включно з найагресивнішими раковими пухлинами.

На практиці процес сполученого лікування ресфератролом і радіаційним обстрілом вбиває 97 відсотків ракових клітин простати. Це набагато більше, ніж від застосування лише радіаційного методу.

Учені вважають, що необхідно провести серію додаткових дослідів на тваринах. А вже потім перейти до пошуку відповідних медикаментів, перетворивши натуральну речовину ресфератрол на лікувальний препарат.

Авто, діти і цигарки

Як правило, кампанія проти куріння встановлює заборону на використання цигарок у публічних місцях, скажімо, в ресторанах, барах, та й навіть у своїх власних житлових приміщеннях. Поза увагою залишилося куріння в автомашинах.

Дослідження про вплив куріння на дітей провели американські науковці із MassGeneral Hospital for Children (MGHfC). Результати будуть опубліковані у грудневому виданні Pediatrics.

Переважна більшість опитаних батьків зізналися, що курять у своїх автомашинах у присутності дітей. Внаслідок дослідження учені з’ясували, що нерідко батьки не усвідомлюють ризику і небезпеки їхнього куріння в автомашинах, де присутні діти.

Учені зокрема наголошують, що тютюновий дим може істотно підвищити ризик респіраторних інфекцій, ракових захворювань і навіть смерті дитини.

Куріння батьків вдома було і залишається основним джерелом негативного впливу на здоров’я дітей. Однак згідно з висновками фахівців, останнім часом куріння в автомашинах також перетворилося на подібне джерело отруєння дітей. Адже діти зараз проводять набагато більше часу в сімейних автомашинах.

Фактично, це перше дослідження тютюнового отруєння дітей в автомашинах, і перший заклик педіатрів до переважної кількості батьків, які своїм курінням підривають здоров’я своїх нащадків.

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG