Доступність посилання

ТОП новини

«Проблема Тимошенко» впливає на призначення дати саміту Україна – ЄС – посол


Посол України при ЄС Костянтин Єлісєєв
Посол України при ЄС Костянтин Єлісєєв не має сумнівів, що ефект «проблеми Юлії Тимошенко» впливає на призначення дати наступного саміту Україна – ЄС. Про це пише польська Gazeta Wyborcza з посиланням на слова дипломата під час спілкування з журналістами 16 листопада – після засідання Комітету з питань співпраці між Україною та ЄС.

Євросоюз вважає, що засудження колишнього українського прем'єр-міністра Юлії Тимошенко до семи років в'язниці є політично вмотивованим.

Попри труднощі, посол України при ЄС висловив сподівання, що саміт все ж відбудеться «в середині січня або в лютому».

У неділю УНІАН повідомляє про заяву посла Костянтина Єлісєєва, що дату саміту Україна – ЄС буде оприлюднено найближчим часом.

«Саміт Україна-ЄС відбудеться за будь-яких умов. Найближчими днями будуть оприлюднені дати його проведення», – зазначив дипломат кореспонденту УНІАН у Брюсселі.

Україна та ЄС традиційно проводять саміт один раз на рік. Останній саміт відбувся в середині грудня 2011 року в Києві. Цього року початок роботи над підготовкою до саміту з європейського боку було затримано з метою дочекатися результатів парламентських виборів.
XS
SM
MD
LG