Доступність посилання

ТОП новини

«Моя Росія – це жебрак. Моя Росія – це нескінченна кавказька війна» – Міс Росії


Російськомовний інтернет обговорює скандальну заяву учасниці конкурсу «Міс Земля 2012» Наталії Переверзєвої
Москва – Російськомовний інтернет далі обговорює скандальну заяву учасниці конкурсу «Міс Земля 2012» від Російської Федерації Наталії Переверзєвої. «Моя Росія – це бідна, величезна, страждальна країна, безжально роздерта жадібними, нечесними, невіруючими людьми. Моя Росія – це велика артерія, з якої кілька «обраних» людей відводять її багатства», – написала Переверзєва у своїй промові-презентації. Чому слова російської красуні викликали такий ажіотаж на її батьківщині?

Учасниці конкурсів краси, представляючи свою країну, говорять зазвичай завчений банальний текст. Міс Росія Наталія Переверзєва зруйнувала цю традицію.
Моя Росія – це жебрак. Моя Росія – це нескінченна кавказька війна
Наталія Переверзєва

«Моя Росія – це жебрак. Моя Росія – це нескінченна кавказька війна. Ці озлоблені братні народи, що колись говорили однією мовою, яку зараз забороняють викладати в школах. Моя Росія – це переможець, що скинув фашизм, купивши перемогу за рахунок життя мільйонів людей. Скажіть мені, як і чому націоналізм процвітає в цій країні? Незважаючи на всі сльози, скорботи, війни, навали, незалежно від того, хто править Росією, я досі пишаюся тим, що народилася в цій великій і прекрасній країні, яка дала так багато світові», – заявила Переверзєва.

Опозиційна думка красуні

Ці слова російської учасниці конкурсу «Міс Земля-2012» набули ефекту бомби, що розірвалася, не стільки завдяки змісту, скільки завдяки тому, що сказані вони не опозиційними політиками і не в кулуарній бесіді, а в публічному просторі. Депутат Державної думи Росії, один з лідерів опозиції Дмитро Гудков вважає, що слова російської красуні співпадають з риторикою протестного руху в Росії і це ще один привід для влади задуматися про те, яку політику вона проводить.«Я вже теж подумав, що її пора включити до складу оргкомітету протестного руху. Тому що наші погляди в дуже багатьох питаннях збігаються. Мені дуже сподобалась її щирість. Це, безумовно, сумна історія, що на міжнародних конкурсах доводиться говорити такі речі. Напевно, владі слід задуматися про те, що вже неможливо стримувати слова й оцінки».

Громадянська позиція красі не перешкода

Про громадянську позицію Наталії Переверзєвої знали її друзі. Але й для них слова красуні стали несподіванкою. Про це агентству РИА Новости заявила агент конкурсантки Валентина Гурова. Вона також додала, що сама Переверзєва перебуває на Філіппінах, де проходить конкурс краси і не знає, що на батьківщині її слова викликали такий ажіотаж.

Відомий російський телеведучий і продюсер Сергій Майоров у інтерв’ю Радіо Свобода сказав, що він у захоплені від того, що Росію на конкурсі Міс Земля представляє дівчина з активною громадянською позицією.
Вона озвучила те, що дійсно багато хто думає
Сергій Майоров

«Я можу сказати, що російські жінки не тільки красиві, а ще й розумні. Готовий схилити перед нею голову. Вона озвучила те, що дійсно багато хто думає. Ця прекрасна дівчина довела, що є люди, які використовують свою красу, щоб просто зробити заяву і звернути увагу наших людей на те, в якій ситуації ми нині перебуваємо», – зауважив Сергій Майоров.

Завдяки своєму виступу дівчина з Курська Наталія Переверзєва стала гордістю для багатьох росіян. І можна сказати, що тепер значно більше людей стежитиме за виступом російської красуні і вболіватиме за неї у фіналі конкурсу «Міс Земля», який відбудеться 24 листопада в Манілі.

Дивитись коментарі (47)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG