Доступність посилання

ТОП новини

Хорошковський: вступ України до Митного союзу поза законом


Валерій Хорошковський
Питання вступу України до Митного союзу Росії, Білорусі й Казахстану є поза законом, заявляє перший віце-прем’єр України Валерій Хорошковський.

Сьогодні на Першій конференції Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства Хорошковський нагадав, що в національному законодавстві чітко визначена європейська перспектива України.

За словами першого віце-прем’єра, «всі, хто не виконує законодавство щодо європейської інтеграції, зрозуміло, де перебувають, – поза законом».

Водночас Хорошковський зауважив, що Україна не може відмовлятись від взаємовигідних економічних зв’язків зі своїми східними партнерами. «Економіку ніхто не відміняв, і їсти хочеться щоденно. А це означає, з економічної точки зору ми не можемо на сьогоднішній день закрити ту історію, той досвід і ті напрацювання, які у нас є в економічній сфері з нашими східними партнерами, і сказати: «Вибачте, ми до вас стаємо спинами і працюємо лише в одному напрямку», – зауважив урядовець.

За його словами, це недалекоглядна політика, оскільки співпрацювати необхідно з усіма країнами, й особливо актуальним це питання стає в часи світової економічної кризи.

Раніше прем’єр Микола Азаров заявляв, що Росія обумовлює зниження ціни на газ для України її вступом до Митного союзу.
XS
SM
MD
LG