Доступність посилання

ТОП новини

Київ має шанс укласти угоду про асоціацію з ЄС у 2-й половині 2013-го – Хорошковський


Угода про асоціацію між Україною і Європейським Союзом може бути підписана в другій половині наступного року, заявляє перший віце-прем’єр України Валерій Хорошковський.

«Так, досі не визначена дата… Але цей шанс (на підписання) у нас є! Власне. всі ми розуміємо ті перешкоди і проблеми, які існують на шляху до її підписання. Але я особисто вважаю, що складова частина Угоди про зону вільної торгівлі повинна запрацювати якомога швидше – це вигідно як українській, так і європейській стороні», – сказав Хорошковський на конференції Форуму громадянського суспільства Східного партнерства в Києві.

Щодо самiту Україна-ЄС, то перший віце-прем’єр заявив, що він не вiдбудеться цього року у зв’язку з тривалим пiдбиттям пiдсумкiв парламентських виборiв в Українi і пiдготовкою до Рiздвяних свят.

«Могли б мати цей самiт до кiнця цього року, але насамперед це пов’язано з виборчою кампанiєю, з тими проблемами, якi виникли не в планi мажоритарних округiв (п’ять округiв, на яких ЦВК визнала неможливiсть встановити результати виборiв), а в планi технічному», – сказав Хорошковський.

При цьому вiн наголосив, що самiт однозначно вiдбудеться на початку 2013 року, найімовірніше в лютому.
XS
SM
MD
LG