Доступність посилання

ТОП новини

Почався грубий тиск на опозиційних мажоритарників – Томенко


Микола Томенко
На даний час почався грубий тиск правоохоронних органів, податкової і місцевої влади на мажоритарників від опозиції. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив заступник голови Верховної Ради, народний депутат від «Батьківщини» Микола Томенко.

«Де є можливість захистити людей – ми їх захищаємо. Якщо трапиться ситуація, що хтось із наших депутатів змінить політичну орієнтацію і стане новою «тушкою», я теж не схильний виправдовувати такі речі, тому що треба було розуміти, куди ви йдете, якщо потрапите в опозицію», – наголошує Микола Томенко.

Він також додав, що за кожну «тушку» має відповідати лідер тієї опозиційної партії, від якої народний депутат і потрапив у список.

«Коли ми формували список Об’єднаної опозиції з восьми партій, я завжди казав: друзі, беремо на себе колективну відповідальність за результати виборів, але залишаємо персональну відповідальність лідерів партії за тих, кого вони делегували в список», – зауважив Микола Томенко.

Як повідомили раніше сьогодні у ВО «Батьківщина», на Сумщині новобраний депутат від опозиції Ірина Купрейчик через тиск влади виїхала з України. Вона обиралася в окрузі № 162 з центром в Охтирці. Як повідомляють у Сумському обласному виборчому штабі «Батьківщина», Купейчик після оголошення результатів виборів зустрілася з керівниками райдержадміністрацій тих районів Сумщини, які входять до її виборчого округу, і в розмовах вони натякали, щоб опозиціонерка подумала про приєднання у новообраному парламенті до більшості. За даними «Батьківщини», чиновники непрямо пообіцяли, що у разі неприєднання до більшості у фірми «Нива-Агротех», якою керує Купейчик, може не стати «простору для розвитку».
XS
SM
MD
LG