Доступність посилання

ТОП новини

Чехія видворяє українську порнозірку з трьома дітьми (європейська преса)


Прага – Європейська преса інформує про новий поворот у справі пошуку Федерацією футболу України нового головного тренера національної збірної. Після того, як відома футбольна зірка Андрій Шевченко відмовився від пропозиції президента ФФУ Конькова очолити збірну України з футболу, у Києві вирішили звернутися до 65-річного відомого тренера з Британії Гаррі Реднаппа. Європейські оглядачі також звертають увагу на суперечність з демократією, коли Чехія видворяє українську порнозірку в Україну, де на неї чекає в’язниця за порнографію. Деякі газети запитують, чи станеться найближчим часом чудо в Києві, коли у відставку піде Прем’єр-міністр Микола Азаров, а на свободу вийде колишній прем’єр – Юлія Тимошенко.

Чеська Lidove noviny публікує кілька нових матеріалів про долю української порнозірки Анастасії Гаґен, родині якої з трьома дітьми (одна дитина ще немовля) та чоловіком (Сашко мав конфлікти з нинішньою владою в Україні) загрожує видворення з Чехії в Україну, де Анастасії загрожує в’язниця за пропаганду порнографії, а дітям – відчуження від родини. І це тоді, коли родина вже купила собі житло в Чеському Броді і намагалася жити своїм життям. Влада Чехії вважає, що Анастасія не має права на політичний притулок у цій демократичній країні ЄС. Чеський оглядач Петра Прохазкова розмірковує з цього приводу над суворою правдою закону і зауважує, що «навіть найдосконаліший із них не зможе охопити всі людські долі» та резюмує, що «навіть той найкращий параграф інколи варто порушити в інтересах прояву великої щедрості незначної чеської великодушності».

Російська «Независимая газета» не виключає, що незабаром в Україні може дійти до відставки Прем’єр-міністра Миколи Азарова і звільнення з ув’язнення колишнього прем’єра Юлії Тимошенко, якщо Президент Віктор Янукович дійсно виправдає сподівання на його «неочікувані кадрові рішення при формуванні нового уряду». Про це йшлося, як інформує газета з Москви, на засіданні старої ще Верховної Ради, де мали обговорити проект бюджету на 2013 рік, але не змогли, бо уряд не лише не надав цього проекту для обговорення, а й подав Президентові заяву про звільнення у зв’язку з переходом таких його членів, як прем’єр Азаров, віце-прем’єр Тігіпко, міністр Порошенко, міністр Табачник, міністр Лавринович та міністр Балога, до парламенту в ролі новообраних депутатів. Як буде діяти Президент, на думку експертів, поки що загадка. Бо неофіційні чутки про можливе призначення на посаду нового глави уряду нинішнього керівника Нацбанку Сергія Арбузова поширюються разом із чутками про сильний опір цьому призначенню певних груп впливу в оточенні Віктора Януковича. Також на долю уряду впливає і МВФ, і ЄС, коли саміт його з Україною відкладений. Експерти не виключають, що новий Прем’єр-міністр може переконати Президента звільнити з ув’язнення Юлію Тимошенко.

Європейські газети – лондонська The Telegraph, польська Gazeta Wyborcza й інші – інформують про початок переговорів Федерації футболу України з англійським футбольним тренером, 65-річним Гаррі Реднаппом, який нещодавно успішно тренував лондонський «Тотенхем Хотспур» і був претендентом на роль головного «коуча» національної збірної Англії. До цього президента ФФУ Анатолія Конькова, який щойно змінив на цій посаді Григорія Суркіса, змушує складна ситуація з національною збірною, яку раптово залишив епатажний головний тренер Олег Блохін. До того ж, намагання Конькова залучити до порятунку престижу збірної відомого футболіста Андрія Шевченка закінчилося нічим, знаменита футбольна зірка відмовилася. Тепер усі сили ФФУ кинуть на переговори з Реднаппом. Газети також публікують чутки про можливу суму нового контракту з англійським тренером у Києві – від 5 до 10 мільйонів доларів. Лондонська The Telegraph також зауважила, що Гаррі Реднапп поки що мовчить з цього приводу.
  • Зображення 16x9

    Василь Зілгалов

    Із Радіо Свобода співпрацюю з 1989 року. Переїхав з Мюнхена до Праги у березні 1995 року. Народився в сталінській Україні. Троє з родини загинули від голоду у 1932-33 роках. Мати ледве уціліла в 1933-му. Батько пройшов Колиму але система все ж знищила його. Окрім батька, тоталітаризм згубив чотирьох моїх дядьків. Закінчив історичний факультет. Викладав методологію історії. Підготував дві дисертації. Чимало написав. Журналістом став з 1969 року, після вторгнення радянських військ до Праги. Опублікував роботи з історії політичної публіцистики, книги з історії українських міст, дослідження про Василя Пачовського, з історії української еміграції.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG