Доступність посилання

ТОП новини

У Китаї планують збудувати найвищий у світі хмарочос


Приблизно так виглядатиме запропонований китайськими проектувальниками хмарочос
Китайська будівельна компанія Broad Sustainable Building твердить, що вона зможе побудувати найвищий у світі хмарочос протягом кількох тижнів.

Представник компанії сказав редакції журналу Construction Week, що вона упевнена, що зможе закінчити будівництво хмарочоса на 220 поверхів, який матиме назву Sky City, протягом лише 90 днів.

Згідно з твердженням, будинок висотою 838 метрів у південно-центральному місті Чанша побудують у надзвичайному темпі – п’ять поверхів щодня – завдяки використанню методу, який передбачає роботу з заздалегідь виготовленими елементами.

Офіційні особи кажуть, що будівництво, як передбачається, розпочнеться наприкінці року, але компанія й далі очікує дозволу від китайського уряду. Після закінчення будівництва в будинку житиме 31 тисяча людей. У ньому будуть також школи, лікарні, бюро та інші установи.

Будинок запроектували інженери, які працювали на будівництві в Дубаї хмарочоса Бурдж Халіфа висотою 828 метрів. Це – найвищий нині хмарочос у світі.

Компанія Broad Sustainable Building привернула до себе увагу наприкінці минулого року, коли протягом лише 15 днів збудувала 30-поверховий будинок, використовуючи ту саму технологію, до якої хочуть вдатися й під час реалізації проекту у Чанші.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG