Доступність посилання

ТОП новини

Смуга Гази: «Хамас» заявив про перемогу, Ізраїль – про готовність поновити удари за потреби


Палестинські бойовики у Смузі Гази святкують свою «перемогу», 22 листопада 2012 року
У Смузі Гази життя сьогодні поволі поверталося до звичного після оголошення про досягнене вчора ввечері перемир’я. За повідомленнями, після набуття ним чинності палестинські радикали ще запустили кілька ракет по Ізраїлю, але ізраїльські війська вже не відповідали на це.

Голова фактичного уряду радикального ісламістського угруповання «Хамас» у Смузі Гази Ісмаїл Ганія заявив, що згода Ізраїлю на домовленість про припинення вогню стала «перемогою» палестинських радикалів.

Тим часом прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що його уряд хоче дати перемир’ю шанс, але готовий до дії, якщо спокій буде порушений.

За умовами перемир’я, обидві сторони, «Хамас» і Ізраїль, погодилися припинити бойові дії одне проти одного, а також почати консультації про полегшення умов пересування людей і товарів через кордони Смуги Гази.

За вісім днів бойових дій загинули, за останніми даними, близько 160 палестинців, а також шість ізраїльтян: сьогодні помер іще один військовий, важко поранений попередніми днями.
XS
SM
MD
LG