Доступність посилання

ТОП новини

У Росії одну з засуджених учасниць Pussy Riot перевели до одиночки на її прохання


Марія Альохіна, фото 3 серпня 2012 року
У Росії одну з засуджених учасниць жіночого феміністського панк-гурту Pussy Riot Марію Альохіну, яка відбуває дворічне позбавлення волі в колонії в Пермській області на Уралі, перевели до одиночної камери на її прохання через «напружені відносини» з іншими засудженими, повідомили сьогодні російські пенітенціарії.

Як заявили у російській Федеральній службі виконання покарань, Альохіна зможе залишатися там, доки сама не забажає повернутися до загальної камери.

Марія Альохіна, як і ще одна з учасниць гурту Pussy Riot Надія Толоконнікова, засуджена до двох років позбавлення волі в колонії загального режиму: суд у серпні визнав їх винними в «хуліганстві на ґрунті релігійної ненависті»; третя з засуджених, Катерина Самуцевич, нині перебуває на волі по тому, як апеляційний суд замінив їй вирок на умовний, але підтвердив іншим двом. Причиною стала акція в лютому у храмі Христа-Спасителя в Москві, яку гурт назвав «панк-молебнем», спробувавши проспівати пісню протесту зі словами, зокрема, «Богородице-Діво, Путіна прожени!».
XS
SM
MD
LG